Opinie

Współpracowałem:

Referencje:

Szkolenie prowadzone przez Pana Dominik Szulińskiego ocenione zostało bardzo wysoko przez uczestników za poziom merytoryczny, zaangażowanie prowadzącego oraz dobrą atmosferę.
Magdalena Kielewicz-Kaczyńska
Kierownik Mazowieckiego Samorządowego Centrum Kształcenia Nauczycieli
Świadome i dobrze zorganizowane rozplanowanie części kursu, przykłady z życia wzięte z gotowymi rozwiązaniami (oszczędność czasu), jasne i klarowne wytłumaczenie DLACZEGO jest robiona konkretna rzecz. Fachowo i profesjonalnie.
Alicja
Uczestnik szkolenia dla nauczycieli
Bardzo polecam naukę języka angielskiego u Dominika! Pomógł mi w liceum i przygotowaniu do matury w latach 2019-2021 roku. Zajęcia są w bardzo miłej, luźnej i przyjaznej atmosferze. Wiedza jest przekazywana w jasny oraz łatwy sposób do przyswojenia. Pomógł mi oswoić się z mówieniem po angielsku. Bardzo serdecznie polecam ;))
Daria Zawadzka
Bardzo polecam naukę języka angielskiego u Dominika! Bardzo pomógł mi w liceum i przygotowaniu do matury w 2016 i 2017 roku, w dobrej atmosferze, w dobry i konkretny sposób przekazywał swoją wiedzę i pomagał mi się oswoić z mówieniem po angielsku. Polecam i pozdrawiam
Ola Niewiadomska
Pan Dominik był moim nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej i pomógł mi przygotować się do egzaminu maturalnego w 2022r, który zdałam na najwyższym poziome. Jego metody nauczania oraz podejście do uczenia sprawiły, że nauka była zarówno efektywna jak i przyjemna. Potrafił wytłumaczyć skomplikowane struktury gramatyczne w prosty i zrozumiały sposób oraz pomógł nauczyć się, a nie „wkuć”, nowe słownictwo. Pan Dominik pokazał mi piękno języka angielskiego, które teraz zgłębiam na studiach filologicznych. POLECAM SERDECZNIE
Magdalena Dołęgowska
Pan Dominik Szuliński uczył mnie w klasie maturalnej. Mogę szczerze powiedzieć, że do tamtej pory trafiali mi się paskudni nauczyciele - jeśli chodzi o język angielski. Zawsze towarzyszył mi stres, lęk, obawa. Przez tych nauczycieli straciłam chęć do nauki angielskiego. Jednakże to wszystko się zmieniło, kiedy zmienil sie nasz nauczyciel. Pan Szuliński jest dotąd najlepszym nauczycielem jezyka angielskiego jakiego spotkałam na swojej drodze edukacji. Dzięki niemu, nie odczuwałam leku podczas wypowiadania sie na lekcji, bylam w koncu doceniana za moje starania. Co więcej dzieki niemu, ale rowniez swojej ciężkiej pracy zdalam marure na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Przez całą ostatnia klasę, czułam, że mam wsparcie, zawsze trzymał za mnie kciuki. Także jeśli się zastanawiasz nad wyborem idealnego nauczyciela do nauki angielskiego z ręką na sercu polecam Pana Domika Szulińskiego! 🙂
Anna Bielska
Osobiście polecam Pana Dominika. Pomógł mi przygotować się do egzaminu z języka angielskiego na studiach. Oczywiście zaliczyłem go z pozytywnym wynikiem, co w przypadku samodzielnej nauki byłoby dla mnie trudne. Zachowuje pełen profesjonalizm i potrafi dopasować tok nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia.
Marcin Murawski
Świetny nauczyciel z ogromną wiedzą i charyzmą. Pan Dominik uczył mnie angielskiego w liceum, wysoki poziom nauczania potwierdzają moje wyniki z egzaminu maturalnego. Indywidualne podejście do ucznia, lekcje przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!
Maja Hieronimek
POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! Pan Szuliński uczył mnie angielskiego w klasie maturalnej. Pomimo krótkiego okresu wspólnej pracy (zaledwie kilka miesięcy), efekty było widać praktycznie od razu, świetne, bezstresowe metody nauczania, indywidualne podejście do ucznia, efektowne niwelowanie słabych stron, lekcjom zawsze towarzyszył uśmiech i miła atmosfera. A wszystko to poskutkowało świetnymi wynikami, a co najważniejsze większą pewnością siebie i brakiem stresu przed egzaminami maturalnymi z języka angielskiego!
Magda Obuchowska
Bardzo się cieszę, że tak naprawdę na ostatni dzwonek przed maturą trafiłam do Dominika na lekcje. Dziękuję, że odważył się przygotować mnie do matury w tak krótkim czasie na zadowalający wynik. Pokazał mi drogę jak się uczyć, za co bardzo mu dziękuję! Polecam wszystkim, którzy pragną systematycznie zgłębić swoją wiedzę i odpowiednio przygotować się do egzaminów. Zajęcia są prowadzone tak aby podołać indywidualnym oczekiwaniom, za co można z głębi serduszka dziękować. Najlepiej widać to po uśmiechniętych maturzystach w dniach odbioru wyników!
Olga Tyl